Du må være innlogget for å få tilgang til alle nyheter! Logg inn eller opprett brukerkonto.

Ansatte

Administrasjon/marked

Geir Olsen
Geir Olsen
Direktør
E-post: geir.olsen@saltenposten.no
Mobil: 91678908
Tlf: 75 60 24 60
Hilde E Dypaune
Hilde E Dypaune
Markedssjef
E-post: hilde.dypaune@saltenposten.no
Mobil: 90 07 77 93
Tlf: 75 60 24 60
Monica Pettersen
Monica Pettersen
Kundeservice/abonnement
E-post: monica.pettersen@saltenposten.no
Mobil: 97 50 96 19
Tlf: 75 60 24 60
Linda M Engan
Linda M Engan
Markedskonsulent
E-post: linda.engan@saltenposten.no
Mobil: 91 16 21 24
Tlf: 75 60 24 60



Redaksjon

Frank Øvrewall
Frank Øvrewall
Ansvarlig redaktør
E-post: frank.ovrewall@saltenposten.no
Mobil: 97 79 53 28
Tlf: 75 60 24 60
Arild Bjørnbakk
Arild Bjørnbakk
Politisk redaktør
E-post: arild.bjornbakk@saltenposten.no
Mobil: 90 61 94 90
Tlf: 75 60 24 60
Espen Johansen
Espen Johansen
Sportsjournalist
E-post: espen.johansen@saltenposten.no
Mobil: 94 15 51 29
Tlf: 75 60 24 60
Helge Simonsen
Helge Simonsen
Journalist
E-post: helge.simonsen@saltenposten.no
Mobil: 48 23 91 28
Tlf: 75 60 24 60
Eva S Winther
Eva S Winther
Journalist
E-post: eva.winther@saltenposten.no
Mobil: 90 09 55 52
Tlf: 75 60 24 60
Sylvia Bredal
Sylvia Bredal
Journalist
E-post: sylvia.bredal@saltenposten.no
Mobil: 90 93 09 27
Tlf: 75 60 24 60
Maria Trondsen
Maria Trondsen
Journalist
E-post: maria.trondsen@saltenposten.no
Mobil: 95 90 63 94
Tlf: 75 60 24 60
Frida Kalbakk
Frida Kalbakk
Journalist
E-post: frida.kalbakk@saltenposten.no
Mobil: 99 50 70 81
Tlf: 75 60 24 60
Ina Sand Solli
Ina Sand Solli
Journalist
E-post: ina.solli@saltenposten.no
Mobil: 99 29 41 94
Tlf: 75 60 24 60
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!