FERDIG. Moldjord Bygg & Anlegg er ferdig med seks leiligheter på Storjord, nå skal de selges. Foto: Beiarn kommune
FERDIG. Moldjord Bygg & Anlegg er ferdig med seks leiligheter på Storjord, nå skal de selges.

Beiarn kommune selger seks leiligheter:

- Vi vil bare gi deg en liten forsmak

Moldjord Bygg & Anlegg har bygd seks leiligheter for Beiarn kommune, nå er de straks klar for salg.

Publisert Sist oppdatert

- Vi vil bare gi deg en liten forsmak slik at du er forberedt som potensiell kjøper, skriver Beiarn kommune på sine hjemmesider sammen med flere bilder av de nye leilighetene.

DnB har fått i oppdrag å selge leilighetene, som består av to ett-roms, to to-roms og to tre-roms leiligheter.
Så snart ferdigattesten er klar vil leilighetene bli lagt ut for salg. Fra før har kommunen solgt fire leiligheter som ble lagt ut for salg i juni.

ULIK. Leilighetskomplekset på Storjord består av to ett-roms, to to-roms og to tre-roms leiligheter. Foto: Beiarn kommune
ULIK. Leilighetskomplekset på Storjord består av to ett-roms, to to-roms og to tre-roms leiligheter.

- Vi ønsker å selge leilighetene til markedspris, og at prisen skal gjenspeile de kostnadene kommunen har hatt med prosjektet, sier Ole Petter Nybakk, rådmann i Beiarn kommune til Avisa Nordland.

Et enstemmig kommunestyre vedtok i april at leilighetene skulle selges. Kommunen har selv ikke behov for leilighetene for å rekruttere ansatte.

SENTRALT. De nye leilighetene ligger sentralt i Beiarn. Foto: Beiarn kommune
SENTRALT. De nye leilighetene ligger sentralt i Beiarn.
Powered by Labrador CMS