UTSETTER. Leder i Saltensambandet, Trine Stenvold lover at de vil komme med en ny dato for konserten med Rolling Stones-musikk så snart det lar seg gjøre. Foto: Maria Trondsen
UTSETTER. Leder i Saltensambandet, Trine Stenvold lover at de vil komme med en ny dato for konserten med Rolling Stones-musikk så snart det lar seg gjøre.

Saltensambandet utsetter konsert

(FAUSKE) Saltensambandet avlyser sin konsert lørdag på grunn av korona-epidemien.

Publisert Sist oppdatert

- Etter en helhetlig vurdering, og etter anbefaling fra kommuneoverlegen har Saltensambandet bestemt at vi utsetter konserten på ubestemt tid. Men vi setter den opp så snart det lar seg gjøre, sier Trine Stenvold i Saltensambandet.

Hun forteller at elektroniske billetter blir refundert. De som har billetter som er kjøpt over disk på servicetorget, må henvende seg til servicetorget for å få billettene refundert.

- Saltensambandet beklager dette, men så snart det lar seg gjøre vil vi komme tilbake med ny dato for konsert, sier Trine Stenvold.

Lørdagens konsert skulle være en hyllest av rockegruppa Rolling Stones.

Powered by Labrador CMS