ERSTATTER. Julie Bergan erstatter Seeb på Gata2019. Foto: Julie Bergan/Instagram
ERSTATTER. Julie Bergan erstatter Seeb på Gata2019.

Gatafestivalen:

Seeb avlyser, men Julie Bergan stepper inn

Seeb har avlyst resten av konsertene sine i 2019, og kommer dermed ikke til Gata2019.

Publisert Sist oppdatert

- Det synes vi selvsagt er beklagelig. Det er aldri gøy å få en avlysning, skriver Gatafestivalen på Facebook.

Festivalsjef Ørjan Strand har nå funnet en erstatter i Julie Bergan.

- Det er alltid hyggelig å ha besøk av Julie. Hun er en av Norges mest energiske popbomber og denne gangen kommer hun med fullt band for å backe henne opp, sier Ørjan Strand til Bodø Nu.

- Dette blir et forrykende show, skriver Gatafestivalen på Facebook.

AVLYST. Seeb skulle være headliner på fredagen av Gata2019, men har nå avlyst alle konserter i 2019.
AVLYST. Seeb skulle være headliner på fredagen av Gata2019, men har nå avlyst alle konserter i 2019.

Julie Bergan har blitt ettertraktet med sin livlige personlighet, kraftfulle vokal, og altoppslukende fremføringsevne. Det unge talentet har sa? langt samlet over 400 millioner streams pa? Spotify og tallene tikker oppover hvert sekund.

Etter sin første smak pa? et internasjonalt gjennombrudd med "All Hours" og "Arigato" har Bergan spilt konserter over hele verden, ba?de solokonserter og som en stødig oppvarmer for verdensidoler som Justin Bieber, Dua Lipa og Jess Glynne.

I 2018 turnerte hun verden over med superstjerne-DJ Alan Walker pa? internasjonale scener som Coachella i USA og EDC Japan, samt utallige klubbkonserter i Asia og Europa.

Powered by Labrador CMS