TØFFE TIDER. Det er ingen tvil om at det vil bli et dramatisk redusert tjenestetilbud i Fauske kommune i årene som kommer. Det var ikke mye Fauskes ordfører Marlen Rendall Berg måtte endre på budsjettforslaget fra rådmannen, som nå går under navnet kommunedirektør. Her sammen med tidligere rådmann Geir Mikkelsen. Foto: Helge Simonsen
TØFFE TIDER. Det er ingen tvil om at det vil bli et dramatisk redusert tjenestetilbud i Fauske kommune i årene som kommer. Det var ikke mye Fauskes ordfører Marlen Rendall Berg måtte endre på budsjettforslaget fra rådmannen, som nå går under navnet kommunedirektør. Her sammen med tidligere rådmann Geir Mikkelsen.

Budsjettforslag i Fauske

Ordfører om kommuneøkonomien: - Det er verre enn jeg hadde trodd

Ordfører Marlen Rendall Berg er klar på at det må svært sterke virkemidler til over lang tid for å få kontroll på Fauskes økonomi.

Publisert Sist oppdatert

Kjære leser!

Kjøp abonnement for å få tilgang til alt innhold på Saltenposten.
Se alle våre abonnement her

Digital
Måned

59,-

Kjøp nå

Digital
Halvår

1 210,-

Kjøp nå

Digital
Helår

1 890,-

Kjøp nå

Powered by Labrador CMS